Dlaczego zatoka pucka ?

Każdy człowiek potrzebuje odnaleźć swoje własne miejsce do życia. Wracając z dalekiej podróży, z pracy czy ze szkoły chcemy czuć spokój, mieć swój kąt, w którym czujemy się bezpiecznie. Zatoka Pucka ma być właśnie takim miejscem we Wrocławiu. Wyjątkowym, cieszącym oko, ale i duszę. Nowoczesnym zakątkiem położonym blisko centrum miasta, a jednocześnie dobrym miejscem z przestrzenią do życia i do wypoczynku.

Dogodną komunikację gwarantuje także bezpośrednie sąsiedztwo z głównymi arteriami miasta oraz bezproblemowy dostęp do komunikacji, do AOW, stadionu miejskiego, centrów handlowych oraz dojazd do wrocławskiego Rynku. Bezpośrednie otoczenie inwestycji stanowi zabudowa szeregowa oraz jednorodzinna. Tuż obok znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa oraz liceum. Okolica obfituje w liczne punkty usługowe i handlowe, zielone skwerki, plac zabaw i siłownię zewnętrzną.

Komunikacja i lokalizacja

AOW - 7 minut - 3,4 km

Mangolia park - 6 minut - 3,3 km

Stadion Miejski - 7 minut - 3,4 km

Wrocław Fashion Outlet - 9 minut - 3,6 km

Rynek - 16 minut - 7,3 km

Zatoka Pucka - 6 h - 495 km

Mapa Wrocławia

Najbliższa okolica

DUŻY I DOBRZE WYPOSAŻONY OGÓLNODOSTĘPNY PLAC ZABAW - 150 m

PRZEDSZKOLE - 200 m

LAS KUŹNICKI WRAZ Z RZEKĄ ŚLĘŻĄ - 300 m

DLA NIEZMOTORYZOWANYCH AUTOBUSY LINII 122, 126 ORAZ 129, 149 - 500 m

STACJA KOLEJOWA KUŹNIKI - 700 m

CENTRUM SPORTOWO-REKREACYJNE Z BASENEM - 1000 m

ŻŁOBEK - 1000 m

SZKOŁA PODSTAWOWA ORAZ LICEUM - 1100 m

Tereny rekreacyjne i spacerowe

Spokój i harmonia nie są możliwe bez zachowania odpowiedniego poziomu aktywności. Ruch na świeżym powietrzu jest wpisany zresztą w ludzką naturę. Zatoka Pucka umożliwia łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych - dzięki temu można czerpać radość z przejażdżki rowerem, uprawiać poranny jogging czy nordic walking po Lasku Kuźnickim.

Prezentowane wizualizacje, rzuty i treści służą wyłącznie do celów prezentacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą zostać zweryfikowane i nieznacznie ulec zmianie. Inwestor zastrzega sobie prawo do drobnych zmian w projekcie a także do zmiany materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz ich dostawców.