16/12/2019 rozpoczynamy murowanie ścian 1 piętra

Wszystko wskazuje na to, że zima jest jeszcze daleko od Zatoki Puckiej. Na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia 4 z 7 budynków mają już stropy i zaczynamy murowanie ścian 1go piętra.

18/11/2019 zbrojenie stropów nad parterem

12/11/2019 ROZPOCZĘCIE SPRZEDAŻY

Z początkiem listopada rozpoczęliśmy podpisywanie umów deweloperskich. Już tylko 9 domów z naszej oferty czeka na swoich właścicieli, możecie je Państwo ocenić w zakładce "domy", po wybraniu opcji "pokaż dostępne". W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Panem Marcinem :)

Na placu budowy spore postępy - 6 budynków ma już ściany parteru, uruchamiamy brygady do realizacji stropów. W związku z dużym zainteresowaniem zdecydowaliśmy o uruchomieniu ostatniego, siódmego budynku.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z lotu ptaka :)

2/11/2019 Dodatkowe Wyposażenie Twojego Domu!

Jak donosi GUS, w ostatnich trzech lat Polacy kupili... bardzo dużo klimatyzatorów:) Najczęściej wyglądało to tak, że instalacja została poprowadzona natynkowo w pomieszczeniu, pozostawiając po sobie wątpliwy estetycznie efekt. Wychodząc problemom naprzeciw, proponujemy wykonanie klimatyzacji w całości już na etapie budowy domu (opcja FULL KLIMA), lub przygotowanie domu do jej bezproblemowej instalacji w przyszłości (opcja KLIMA READY).

Dachy naszych domów zostały zaprojektowane tak, aby poddasze mogło zostać adaptowane na dodatkowe pomieszczenie. Nie zaliczamy go do powierzchni użytkowej... ale dlaczego by nie doposażyć go w okna dachowe, kreując całkiem funkcjonalną dodatkową przestrzeń?

Zbliż się do natury i zjedz śniadanie w ogrodzie, nie mocząc przy tym stóp:) W naszej ofercie opcji dodatkowych znajdziesz wykonanie podłogi tarasowej w 3 wariantach materiałowych.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży :)

15/10/2019 NUMERY PORZĄDKOWE LOKALI I INSTALACJA SANITARNA

Polska jesień rozpieszcza nas piękną pogodą i barwnym listowiem. Z radością informujemy iż budynek nr (2) uzbroiliśmy w kanalizację sanitarną. W budynku nr (3) kończymy szalowac fundamenty i będziemy zalewać je mieszanką betonową. Pozostałe budynki pięknie zarysowują już kształt przyszłej alei osiedlowej. Otrzymaliśmy również zawiadomienie o ustaleniu numeracji porządkowej, która wygląda następująco.

4/10/2019 Budynki 2 i 3 wychodzą z ziemi

Początek października obrodził nie tylko w grzyby. Budynki nr (2) i (3) wychodza z ziemi i nabierają rozpędu. Zapraszamy do obejrzenia filmu z lotu ptaka...

17/9/2019 Połowa domów zarezerwowana!

Z nieskrywaną przyjemnością komunikujemy, że do dnia dzisiejszego podpisaliśmy umowy rezerwacyjne dla 13 z 26 domów z naszej oferty sprzedaży. Dostępne domy są podświetlone na zielono w zakładce "domy". Dostępnych domów ubywa, tymczasem na działce mamy... wysyp grzybów :)

11/09/2019 Start umów rezerwacyjnych!

Miło nam zakomunikować, że od dnia dzisiejszego rozpoczynamy podpisywanie umów rezerwacyjnych. Dostępność lokali możecie Państwo sprawdzić na interaktywnej mapie Inwestycji w zakładce "domy".

30/08/2019 rozpoczynamy szósty budynek!

Otwieramy nowy front roboczy dla budynku nr (2) widocznego z ul. Puckiej, co oznacza 4 kolejne domy dostępne w ofercie dla Państwa. Utrzymujemy założone tempo robót na 5 pozostałych frontach. Budynki (5) i (6) rosną w oczach jakby powstawały z klocków.

20/08/2019 już 18 domów w trakcie budowy!

Trwają prace fundamentowe przy budynku (3) co możecie Państwo zobaczyć z ulicy Puckiej. Dojrzewają posadzki budynków (5) i (6), instalujemy żurawie dla przyspieszenia prac murarskich parteru w technologii SILKA TEMPO. Ekipa murarzy już czeka w blokach aby wyjść z ziemi, tymczasem ze spraw przyziemnych w kategorii natura... na budowie wyrosła nam dynia :)

7/08/2019 - Niech się mury pną do góry!

W sierpień wchodzimy z przytupem, przyjmujemy pierwsze dostawy bloczków silikatowych na ściany konstrukcyjne i zaczynamy być widoczni zza ogrodzenia. Przy tej okazji prosimy nie opierać się o bramę poza godzinami pracy budowy, aby nie uruchamiać alarmu :)

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży i skorzystania z okazji do wizyty w naszym biurze na terenie inwestycji. 

30/07/2019 Kończymy stan "0" budynków 5 i 6, zaczynamy budynek 3!

Wakacje w pełni, a my staramy się nie zwalniać tempa. Budynki (5) i (6) zostały uzbrojone w podejścia instalacyjne, wykonaliśmy posadzki.

Bardzo cieszymy się z zainteresowania naszą Inwestycją. Prosimy wszystkich zainteresowanych zakupem o jeszcze chwilę cierpliwości,-pracujemy obecnie nad ostateczną strategią finansowania, a co za tym idzie - ofertą sprzedaży. Pan Marcin jest do Państwa dyspozycji poprzez zakładkę "kontakt":) Reagując na Państwa zainteresowanie, z końcem lipca otwieramy następny front - zaczynamy piąty już budynek, wnoszący do oferty kolejne 4 domy.

12/07/2019 Budynki 4-7 - stan "0" w toku

Ten tydzień zapisał się w dzienniku budowy potokową realizacją robót budowlanych na 4 budynkach (4,5,6,7). Wykonano: pielęgnacja ław betonowych (7), zasypki pod posadzkę (6), wykonywanie izolacji termicznej i przeciwwilgociowej (5), murowanie ścian fundamentowych (4).

Pogoda bardziej zachęca do pracy... niż leżenia na plaży ;)

3/07/2019

Kolejny tydzień ciężkiej pracy naszych ekip i efekty są widoczne już na pierwszy rzut oka. Zabetonowaliśmy fundamenty budynków (4) i (7), kontynuujemy prace murarskie i izolacyjne przy fundamentach budynku (5), przygotowaliśmy podbudowę pod posadzki budynku (6). Utrzymujemy tempo założone w harmonogramie.

25/06/2019 - Budynki nr 5 i 6 nabierają rozpędu, rozpoczynamy budynki 4 i 7

W tym tygodniu nabraliśmy tempa na budynkach (5) i (6), a dodatkowo przystąpiliśmy do tyczenia kolejnych dwóch budynków (4) i (7). Tym samym kolejne 6 domów trafia do oferty sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu z Panem Marcinem poprzez zakładkę "kontakt":)

18/06/2019 Budynki 5 i 6 - kontynuacja robót stanu "0"

Czerwiec mija nam w rytmie robót fundamentowych i murarskich przy ścianach fundamentowych budynków 5 i 6. Pomimo opadów udało nam się także wykonstruować zbrojenie ław fundamentowych dla budynków 4 i 7. Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem, negocjujemy warunki z kolejnymi ekipami budowlańców. Zapraszamy do współpracy.

10/06/2019 roboty fundamentowe budynkow 5 i 6

W tym tygodniu realizujemy wykopy wąskoprzestrzenne i montujemy zbrojenie dla ław fundamentowych budynków 5 i 6. Tym samym 8 nowych domów trafia do oferty sprzedażowej naszej Inwestycji.

15/05/2019 rozpoczęcie budowy

Maj 2019 przyniósł to, czego nasz zespół inżynierów nie mógł się doczekać - rozpoczęcie budowy:) Uszczelniamy ogrodzenie, instalujemy drogę tymczasową aby ograniczyć wywożenie nieczystości z placu budowy, uruchamiamy biuro budowy, porządkujemy otoczenie.

Na placu budowy rozpoczynamy budowę budynków (5) i (6), ściągamy humus.

30/04/2019 Ostateczna Decyzja pozwolenia na budowę!

Miło nam zakomunikować, że z końcem kwietnia uzyskaliśmy ostateczną Decyzję pozwolenia na budowę dla Inwestycji pn. "Zatoka Pucka" we Wrocławiu.

W ramach Inwestycji powstanie 26 nowych "domów", prywatnymi ogródkami i miejscami postojowymi. Pracujemy obecnie nad etapowaniem realizacji Inwestycji i strategią finansową. Wszelkie zapytania o szczegóły techniczne i warunki oferty sprzedaży prosimy kierować do Działu Sprzedaży poprzez zakładkę "kontakt".

19/03/2019 - Ogrodzenie działki i czyszczenie terenu

W tym tygodniu instalujemy ogrodzenie działki, na której już wkrótce planujemy rozpocząć budowę. Pani Dendrolog oznaczyła drzewa przeznaczone do wycinki, a najlepsze okazy - do zabezpieczenia tak, aby w nienaruszonym stanie doczekały nowej rzeczywistości.

7/01/2019 Biuro Budowy

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku zimy nie będzie... :)

W oczekiwaniu na Decyzję pozwolenia na budowę organizujemy przyszłe biuro budowy i sprzedaży.

Prezentowane wizualizacje, rzuty i treści służą wyłącznie do celów prezentacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą zostać zweryfikowane i nieznacznie ulec zmianie. Inwestor zastrzega sobie prawo do drobnych zmian w projekcie a także do zmiany materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz ich dostawców.